Nors prekiaujame ne vien dujiniais katilais, bet daugiau nei 90% mūsų serviso meistrų pajėgumų yra skiriama dujinių katilų priežiūrai. Esminiai dalykai, kuriuos norime, kad žinotumėte yra šie:

Skirtingai nuo daugelio kitų šildymo įrangos pardavėjų – turime savo serviso tarnybą, bei bet kurią parduodamų “Saunier Duval” katilų atsarginę detalę savo sandėlyje.

Visi serviso darbuotojai yra kvalifikuoti – apmokyti “Saunier Duval” katilų gamintojų inžinierių bei turi pagal LR teisės aktus nustatytus pažymėjimus ir atestatus

Balterma systems serviso tarnyba pasiekiama visą parą (telefonu +370 699 42000). Visą parą – mes suprantame, kad ir Kūčių vakarą ir Velykų sekmadienį. Esant nesklandumams ar abejonėms dėl katilo veikimo, budintys serviso darbuotojai pakonsultuos telefonu arba atvyks ir išspręs problemas Saunier Duval katilu jo buvimo vietoje.

Visiems parduodamiems Saunier Duval dujiniams katilams pratęsiame garantijos terminą iki 5-ių metų, jei pagal sudarytą katilo eksploatavimo sutartį pas mus kasmet atliekama katilo profilaktika.

Skambinkite, net jei nesate tikri, ar kilusi problema yra katilo gedimas – padėsime diagnozuoti, bus aišku, ką daryti toliau. Iškvietimas, išskyrus garantinio serviso atvejus yra mokamas – 35 Eur. Konsultacijai telefonu mokestis nėra taikomas. Kitos paslaugos - pagal patvirtintus serviso paslaugų įkainius, kuriuos visuomet aktualius rasite šiame puslapyje.