Apie mus

Apie mus


UAB “Balterma systems” įkūrėme 2016 m. vasarą, perėmėme patirtį ir specialistus iš daugiau nei kelis dešimtmečius veikusios “Balterma” įmonių grupės ir toliau darome tai, kas mums patinka bei kuo tikime: vystome individualių bei komercinių statinių šildymo ir vėdinimo sistemų inžinerinius sprendimus bei prekiaujame tuos sprendimus įgyvendinančia įranga. Turime visus reikiamus atestatus eksploatuoti ir parduoti įrangą bei nuosavą, gamintojų apmokytą serviso tarnybą, kuri įgyvendina mūsų parduotų įrenginių priežiūros ir remonto įsipareigojimus.

Atstovaujame rinktinius Europos gamintojus, turime ir vystome įvairias šildymo bei vėdinimo sistemų rūšis, taip pat stengiamės, kad gamintojų pas mus parduodamos prekių kategorijos nekonkuruotų tarpusavyje. Jei parduodame dujinius katilus – tai bus Saunier Duval, jei akumuliacines talpas – tai bus giminiškų gamintojų (priklauso bendrai įmonių grupei) Akvaterm ir Jaspi, jei granulinius katilus – tai bus Solarfocus. Toks prisirišimas prie gamintojų, (kurių produkciją detaliai išanalizavome ir išbandėme) mums leidžia būti tikriems, kad konkretus įrenginys įgyvendins šildymo ar vėdinimo sistemos sprendimą, turėsime reikiamas detales bei įgūdžius tą įrangą prižiūrėti. Gamintojas tokiu atveju mums suteikia išskirtines sąlygas ir kainodarą, o klientas naudojasi tokia sinergija. Visos šalys iš tokio modelio gauna geriausią rezultatą. 

Kiek rodo mūsų patirtis - labiausiai pasiteisina, kuomet pradedame bendradarbiauti su klientu (dažniausiai dar tik potencialiu klientu) dar iki šildymo bei vėdinimo sistemos projekto atsiradimo. Veiksmingiausia, kuomet šildymo sistemos principai, įvertinus konkrečius poreikius bei statinio vietines sąlygas, kuriami dar priešprojektinių pasiūlymų stadijoje arba dar anksčiau. Tuomet įmanomas nuoseklus matematinis šildymo sistemos alternatyvų įvertinimas ir pagrindimas, o gaunamas šildymo ir vėdinimo sistemos projektas su racionaliais sprendiniais.

Pagal sukurtą projektą galime patiekti visą įrangą bei, partnerių pagalba, ją sumontuoti. Tokiu būtų klientui užtikriname, kad projektas bus detaliai išpildytas: tiek kiekvienas jos elementas, tiek, kas dar svarbiau – visa sistema bus optimaliai veikianti. Taip pat, atiduodant šį klausimą į vienas rankas, gaunama gerokai mažesnė visos sistemos įsirengimo kaina ir aiškios garantinio aptarnavimo sąlygos.

Kviečiame mus išbandyti.

 

Draugiškai,

Balterma systems